Nacházíte se » Meření zraku v Praze

Meření zraku v Praze

Měření zraku

Ve všech našich provozovnách provádíme měření zraku na nejmodernější přístrojích značky Zeiss tzv.autorefraktometru a následné dokorigování pomocí zkušebních skel. Toto měření provádí zkušení optometristé.

Základní zrakový test (tzv.refrakce) Vám nezabere mnoho času a Vy budete vědět, jak na tom Vaše oči jsou.

S využitím zkušebních testů přesně stanovíme Vaší skutečnou oční vadu.Toto měření je stanoveno s ohledem na individuální potřeby každého zákazníka.

Optometrista má na Vás dostatek času, plně se Vám věnuje a za naměřené hodnoty plně odpovídá.

V našich provozovnách provádíme i aplikaci kontaktních čoček všech druhů (torických, multifokálních a čoček pro nepřetržité nošení.)
Naučíme Vás, jak si kontaktní čočky nasazovat a pečovat o ně.

Při zakoupení brýlí měření zdarma.

NovinkyNovinky

06.07.2017Léto v plném proudu
Léto je v plném proudu !!! Celý kolektiv Interoptik Linda přeje všem našim zákazníkům pěkné slunečné léto. Během letních prázdnin máme na všech našich pobočkách stejnou otevírací dobu jako během roku.
19.08.2016Nová Hostivař
Právě jsme dokončili modernizaci naší pobočky v Praze 10 - Hostivaři.
01.07.2016Zmodernizovaná Hostivař
V současné době probíhá na naší pobočce v Praze 10 - Hostivaři zmodernizování prostor. Zároveň se také můžete těšit na nové brýlové obroučky (otevřeno máme po celou dobu rekonstrukce)

AkceAkce

AKCE 1+1 brýlové samozabarvovací sklo ZDARMA
Podmínky AKCE: Jedná se o brýlová samozabarvovací skla. Skla jsou ztenčená s antireflexem. Zabarvují se do hněda nebo do šeda. Dioptrický rozsah +- 6.00 / cyl +- 2.00. Akce platí přes celé léto roku 2017. Na tuto akci nelze uplatnit další slevy a slevové poukazy.
INTEROPTIK LINDA s.r.o. - oční optika Praha 4, Krč - idatabaze.czOční optiky - idatabaze.cz